SATIŞ EĞİTİMİ

Satış ekibinizin gerçek potansiyeline daha dokunmadınız bile..!

‘Satış’ ekibi başarısız bir şirketin diğer departmanlarının başarısı ne işe yarar?

Düşünsenize satınalma mükemmel, üretim olağan üstü, muhasebe ve sevkiyat departmanları süper işliyor, fakat satış ekibi satışyapamıyor.

Diğer bölümlerin üstün performansları satıcılar satış’ yapamıyorlarsa veya gerektiğinden az yapıyorlarsa ne işe yarar?

Üretim kısmında çalışan bir makine operatörü dahi, makine kendisine teslim edilmeden önce ciddi bir eğitimden geçirilirken şirketin ciro, kar, nakit akışı kaynağı olan ve faaliyetlerini sürdürebilmesinin garantisi olanı müşteriler satıcılara teslim edilmeden önce ne kadar eğitime tabi tutuluyor?

Başarınızın en kritik halkası olan ekibi eğitmeyerek işi şansa bırakmak, sizce de tehlikeli‘ değil mi?

Satış ekibişirketinizin başarısı en kritik departmanıdır, şayet ‘satış ekibi başarılı olamazsa hiç kimse başarılı olmuş sayılmaz. İnanabiliyor musunuz, eğitmeyi düşündüğünüz departman iyi çalışırsa size kötü çalışırsa rakiplerinize kazandırır.

Müşteriniz olması için can attığınız birçok potansiyel müşterinizin eğitimsiz satıcılarınız yüzünden rakiplerinizi tercih ettiklerini  öğrenseydiniz ne olurdur?

Ya da sizi terkeden müşterilerin bir çoğunun fiyat yüzünden değilde satıcılarınızdan gördükleri kötü muameleden dolayı rakiplerinize gittiğini öSatış Eğitimi Bilgilendirme 08.06.2018ğrenseniz ne hissederdiniz.

‘Satış ekibinizin gerçek potansiyeline, henüz dokunmadınız bile..!’

Bu linkte tıklayarak Satış Eğitim bilgilendirme dosyasını indirebilirsiniz.

Detaylı bilgiyi info@baransimsek.com adresinden isteyebilirsiniz.

Satışın Gücüne İnanıyoruz!